hotelové koberce | koberce | kancelárske koberce | kobercové štvorce | záťažové koberce | pvc | vinylové podlahy

Ponúkame vám široký sortiment kobercov od zahraničných výrobcov - Sit-in , Wilton Carpets , Vorwek , Halbmond , Desso ktoré nájdete v našich vzorkovníkoch..

Koberce Wilton Carpets Chenille Brochure

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Koberce Sit-in

Carbon 551-50099

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Carbon 551-50099
Cardamom 211-50099
Claret 441-50099
Gunmetal 711-50099
Taupe 121-50099

Koberce Wilton Carpets Kings Pindot Brochure

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Koberce Sit-in

Atlantic 81-17543

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Atlantic 81-17543
Bluegrass 82-17544
Cinnamon 42-17545
Classic Blue 30-17546
Honey 62-17547
Indigo 33-17548
Juniper 85-17549
Paprika 41-17550
Ruby 93-17551
Toreador 91-17552

Koberce Wilton Carpets Kingston Motif Brochure

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Hotelové koberce Wilton Carpets

Atlantic 81-17553

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Atlantic 81-17553
Bluegrass 82-17554
Cinnamon 42-17555
Classic Blue 30-17556
Honey 62-17557
Indigo 33-17558
Juniper 85-17559
Paprika 41-17560
Ruby 93-17561
Toreador 91-17562

Koberce Wilton Carpets Kingston Naturals.

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Black

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Black
Brazil
Coriander
Linen
Slate
Stone

Koberce Wilton Carpets Palazzo Brochure.

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Black 13-19354

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Black 13-19354
Brazil 14-19351
Classic Blue 30-19355
Clove 65-19357
Holly 86-19356
Pampas 87-19358
Paprika 41-19353
Ruby 93-19352

Koberce Wilton Carpets Portofino Brochure.

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Black 13-21107

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Black 13-21107
Cashmere 50-21105
Coriander 51-21109
Lime Zest 88-21104
Ocean 35-21106
Ruby 93-21110
Slate 72-21108

Koberce Wilton Carpets Ravello Brochure.

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Black 13-21091

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Black 13-21091
Brazil 14-21085
Cashmere 50-21090
Coriander 51-21087
Dahlia 94-21086
Ocean 35-21089
Slate 72-21088

Referencie :

Ponúkame vám krátky prierez nami realizovaných zákaziek vrátane montáže v spolupráci s našimi partnermi.
| Vyberte si nábytok vždy za dobré ceny. | Hľadáte kvalitný webhosting za rozumné cenu? www.webhosting.inet.sk | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce. | Drevona Slovakia s.r.o . | MP-Kovania | JLAateliér architektúry a dizajnu