hotelové koberce | koberce | kancelárske koberce | kobercové štvorce | záťažové koberce | pvc | vinylové podlahy

Ponúkame vám široký sortiment kobercov od zahraničných výrobcov - Sit-in , Wilton Carpets , Vorwek , Halbmond , Desso , Balta ktoré nájdete v našich vzorkovníkoch..

Hotelové koberce Wilton Carpets Amalfi Brochure

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Koberce Sit-in

Rialto Brazil 14-21102

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Positano Black 13-21096
Positano Dahlia 94-21098
Positano Ocean 35-21099
Positano Slate 72-21097
Rialto Brazil 14-21102
Rialto Cashmere 50-21100
Rialto Coriander 51-21103
Rialto Slate 72-21101
Scala Cashmere 50-21093
Scala Coriander 51-21092
Scala Cyclamen 95-21094
Scala Slate 72-21095

Hotelové koberce Wilton Carpets Autograph Brochure

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Koberce Sit-in

Aubergline 190-50098

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Aubergline 190-50098
Cappuccino 120-50098
Damson 760-50098
Iced Coffe 110-50098
Marine 130-50098
Mushroom 220-50098
Pebble 179-50098
Pewter 250-50098

Hotelové koberce Wilton Carpets Broadway Brochure

Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Hotelové koberce Wilton Carpets

Batik 98-20167

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Batik 98-20167
Calypso 69-17115
Cordoba 89-20169
Kasbah 99-17117
Mardi Gras 92-17118
Mercia 98-20166
Santiago 89-20168
Sombrero 92-18263
Tangier 69-18265
Valencia 93-187267
Hotelové koberce Wilton Carpets Carisbrooke Brochure.
Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Atlantic 81-17513

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Atlantic 81-17513
Bluegrassv 82-17514
Cinnamon 42-17515
Classice Blue 30-17516
Honey 62-17517
Indigo 33-17518
Juniper 85-17519
Paprika 41-17520
Ruby 93-17521
Toreador 91-17522
Hotelové koberce Wilton Carpets Daresbury Brochure.
Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Calssic Blue 30-20926

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Bluegrass 82-20932
Calssic Blue 30-20926
Indigo 33-20927
Juniper 85-20928
Paprika 41-20929
Ruby 93-20931
Hotelové koberce Wilton Carpets Essence Brochure.
Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Black 13-19434

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Black 13-19434
/Cashew 64-19427
Cashmere 50-19428
Classic Blue 30-19429
Clove 65-19425
Holly 86-19430
Pampas 87-19431
Paprika 41-19432
Pistachio 66-19433
Ruby 93-19426
Hotelové koberce Wilton Carpets Chartwell Brochure.
Wilton Carpets Koberce
Technický list produktu si možete stiahnuť tu vo formate PDF.
Wilton Carpets

Atlantic 81-17533

Prosím, vyberte si vzor alebo farbu z výberu v ľavo. Zobrazíte podrobnejšie pohlad.

Detailný pohľad
Atlantic 81-17523
Atlantic 81-17533
Bluegrass 82-17524
Bluegrass 82-17534
Cinnamon 42-17525
Cinnamon 42-17535
Classic Blue 30-17526
Classic Blue 30-17536
Honey 62-17527
Ruby 93-19426
Indigo 33-17528
Indigo 33-17538
Paprika 41-17530
Paprika 41-17540
Toreador 91-17532
Toreador 91-17542

Referencie :

Ponúkame vám krátky prierez nami realizovaných zákaziek vrátane montáže v spolupráci s našimi partnermi.
| Vyberte si nábytok vždy za dobré ceny. | Hľadáte kvalitný webhosting za rozumné cenu? www.webhosting.inet.sk | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce. | Drevona Slovakia s.r.o . | MP-Kovania | JLAateliér architektúry a dizajnu